1 * hěvzdičkové apartmány ve Svit

Kompletní nabídka veškerého ubytování ve Svit. Najděte si jeden z hotely a apartmány přímo ve městě, nebo i v okolí Svit, kde najdeme města Lučivná, Mengusovce, Batizovce, Gerlachov a Štôla.

V levém sloupci máte možnost přizpůsobit své hledání vašim konkrétním potřebám a cílům. Vybrat si typ nebo kvalitu ubytování, specifikovat lokalitu v níž se má nacházet, zůžit si počet jen na ty, které obsahují potřebné vybavení nebo poskytují žádané služby.

Řadit dle:


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

1. Vysoké Tatry - Svit 

Foto: Vysoké Tatry - Svit
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
79 %

Vysoké Tatry - Svit se nachází ve městě Svit v části Podskalka s výhledem na Vysoké Tatry a jen 200 metrů od lesa a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, soukromý vchod, zdarma Wi-Fi ve všech prostorách a neplacené souk.

Pokoje

Apartmán se 2 ložnicemi
12 osob60 - 140 EUR za noc

Hotely v okolí Svit

V důsledku malého množství ubytovacích zařízení ve Svit jsme rozšířili nabídku výsledků také o ubytování v blízkém okolí Svit. Tato další ubytovací zařízení jsou řazena dle vdálenosti od Svit.


2. TaTanKa apartments 

Foto: TaTanKa apartments
Lokalita: Batizovce
Vzdálenost: 1.2 km
Pokojů: 3
Hodnocení hostů
96 %

TaTanKa apartments se nachází v obci Batizovce, pouhých 10 km od Národního parku Vysoké Tatry. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.


3. Skiapartman 

Foto: Skiapartman
Lokalita: Batizovce
Vzdálenost: 1.3 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
89 %

Skiapartman se nachází uprostřed národního parku Vysoké Tatry ve městě Poprad a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, terasu, zahradu s grilem, úschovnu lyží a bezplatné donášky potravin.

Pokoje

Apartmán
person40 - 63 EUR za noc

4. Apartmán Krajčer 

Foto: Apartmán Krajčer
Lokalita: Gerlachov
Vzdálenost: 4.2 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
98 %

Apartment U Krajčera nabízí ubytování v obci Gerlachov, 29 km od Zakopaného. Wi-Fi je zde dostupné zdarma. Všechny apartmány jsou vybavené TV s plochou obrazovkou. Některé zahrnují terasu a/nebo balkon.


5. Kaskáda Apartment 

Foto: Kaskáda Apartment
Lokalita: Štôla
Vzdálenost: 4.5 km
Pokojů: 1
Hodnocení hostů
95 %

Apartmán Kaskáda s možností vlastního stravování, terasou, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm je situován v obci Štôla.


5 výsledků nalezeno, zobrazeno 1 - 5 1 

Menu

Čeština  Slovensky 

  Měna: